Gizlilik Sözleşmesi

Anasayfa / Gizlilik Sözleşmesi

Kalite Reklam İnternet Reklam Hizmetleri web sitesinden “www.kalitereklam.com” yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

Kalite Reklam İnternet Reklam Hizmetleri söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

İnternet reklamcılığı ve özellikle Google AdWords ve Facebook reklamları konusunda işletmelere etkili çözümler sunan firmamız Kalite Reklam İnternet Reklam Hizmetleri tüm site kullanıcılarına güvenli bir internet ortamı sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamızın sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda Kalite Reklam İnternet Reklam Hizmetleri’ye danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi maddi - manevi zarar ve kayıplardan Kalite Reklam İnternet Reklam Hizmetleri sorumlu değildir.

* Kalite Reklam İnternet Reklam Hizmetleri üzerinden alışveriş yapmış tüm müşteriler bu sayfada yer alan maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

KAPAT
444 77 48
»  Anasayfa
»  Hakkımızda
»  Hizmetlerimiz
»  Paketlerimiz
»  Referanslar
»  Bize Ulaşın
»  İade Şartları
»  Satış Sözleşmesi
»  Gizlilik Sözleşmesi
»  Hesabıma Kredi Yükle