Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

KaliteReklam, 2008 yılında kurulup "internet reklamcılığı" üzerine uzmanlaşmış bir reklam ajansıdır. Tecrübeli ve birikimli bir kadro ile hizmet veren KaliteReklam, Türkiye'de en kaliteli projelerde yer almış ve en üst düzeyde verim sağlamıştır.

Ajansımız, Google Adwords Qualified Company sertifikasını alan Türkiye'deki ilk ajanslardan biridir. SEM kapsamında, arama motoru optimizasyonu (SEO), sponsor bağlantı programları yönetimi (PPC) ve performansa dayalı kampanya yönetimi, hizmetlerini vermektedir.

Bunun dışında, sosyal medya kampanyaları, banner reklamcılığı, e-posta ile pazarlama ve mobil reklamcılık konularında da müşterilerine çözümler sunmaktadır. KaliteReklam olarak yaptığımız işi "Reklam bütçenizi en etkin ve verimli" şekilde kullanmanızı sağlamak olarak özetleyebiliriz.

  • 360 Derece Kampanya Yönetimi KaliteReklam arama motoru pazarlaması alanında Türkiye'nin en tecrübeli ajanslarından biridir. Bugüne kadar yüzlerce şirkete vermiş olduğu hizmet ve gerçekleştirdiği başarılı projelerde edindiği tecrübe ile "dijital pazarlama" ihtiyaçlarınız tek elden karşılar.
  • Hesabınız uzmanlarımız tarafından profesyonelce yönetilir. KaliteReklam bünyesinde yer alan hesap uzmanları Google Adwords Professional ünvanına ve yüzlerce hesap yönetim tecrübesine sahiptir. Doğru anahtar kelime seçiminden, reklam hazırlığına kadar tüm teknik desteği uzmanlarımız vermekte reklam yayınından sonra da optimizasyon işlemleri yapılmaktadır
  • Reklamınız diğer reklamlardan daha üst konumda yer alır. Üst konumlarda bulunmak yalnızca yüksek tıklama başı maliyetle ( T.B.M. ) mümkün değildir. Bilinçli bir şekilde hazırlanmamış, kalite puanı düşük reklamlar hem daha alt konumlarda yer alacak hem de zamanla daha yüksek T.B.M. ödemek zorunda kalacaktır. Uzmanlarımız reklamınızın en üst konumda yer alması için kalite puanı yüksek reklamlar oluşturmaktadır.
  • Daha düşük T.B.M. ile toplam harcamalarınız azalır. Tecrübelerimiz bize bir adwords profesyonelince yönetilen hesabın, diğer hesaplara kıyasla çok daha düşük bir maliyete sahip olduğunu göstermiştir. Bizimle çalışarak elde edeceğiniz maliyetleri lütfen diğer kampanyalarınızla kıyaslayınız.
  • Şeffaf Raporlama, Online Yönetim Reklamınıza ait performans verilerini şeffaf bir şekilde online olarak izlersiniz.
KAPAT
444 77 48
»  Anasayfa
»  Hakkımızda
»  Hizmetlerimiz
»  Paketlerimiz
»  Referanslar
»  Bize Ulaşın
»  İade Şartları
»  Satış Sözleşmesi
»  Gizlilik Sözleşmesi
»  Hesabıma Kredi Yükle