Hizmetlerimiz

Anasayfa / Hizmetlerimiz
KaliteReklam
Hangi Reklam Kanalı Size Daha Uygun ?

Müşteri temsilcimiz sizi arasın, ürün/hizmet yapınıza göre en uygun kanalları uzmanımız belirlesin..

Sizi arayalımister misiniz?

Neden Google Adwords Reklam ?

Google AdWords Reklamlarıyla Web Siteniz En Üst Sıralarda Yer Alsın!

Google, Türkiye’nin en çok kullanılan arama motorudur. Bu bağlamda Google üzerinde hizmetinizi arayan herkese reklamlarınızı gösterebilir, ürün ve hizmetlerinizi son derece alakalı kitlelere hedefleyebilirsiniz.

Google’da arama yapan kullanıcılar web sitenizin reklamını ilk sıralarda görür, böylece onların size en kolay yoldan ulaşmasını sağlarsınız.

Google AdWords sayesinde bütçenize göre reklam yapabilirsiniz. Uzmanlarımız, bütçe – fayda dengesini göz önünde bulundurarak Google reklamlarınızı yönetir ve maksimum fayda sağlamanızı hedefler.

Google reklamları sayesinde, reklamlarınızı istediğiniz şehirde istediğiniz saat yayınlatabilirsiniz. Sadece hedef pazarınızda reklam yapmış olursunuz ve sizin için değersiz tıklamaların önüne geçersiniz.

Google reklamlarınızı sertifikalı uzmanlara emanet edin, uzman yönetim ve sürekli optimizasyon sayesinde reklam maliyetlerinizi düşürün!

Google Adwords Arama Ağı Reklam

Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün.

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklamlarınızı belirli ülkelerdeki, bölgelerdeki veya şehirlerdeki ya da işletmenizden veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

Tam olarak sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da arayan potansiyel müşteriler sizi bulsun. Siz de yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

 

Google Adwords Görüntülü Reklam

                İnternet reklamcılığı, sadece genel reklamcılık alanını değiştirmekle kalmamış, kendi içerisinde de yeni tekniklerin oluşmasına zemin hazırlamıştır. İnternet devi Google, gelişen reklam tekniklerine yepyeni bir uygulama kazandırmıştır; Google Adwords görüntülü reklam uygulamaları. Bu uygulama sayesinde, sitenizin reklamlarının doğru yönlendirme ile çevrimiçi sitelerde gözükme sağlanmatadır. İnsanların, internet kullanım alışkanlıklarında, oldukça büyük bir yüzdeye sahip olan içerik siteleri düşünüldüğünde, bu teknik ile ne kadar büyük kitlelere ulaşabileceğinizi bir düşünün.

                Google adwords görüntülü reklam uygulamaları reklamcılığın bu en dinamik halini, kurumsal firmalarınız için kullanarak, yüksek bilinirlik, hızlı geri dönüş ve yüksek satış hedeflerini tutturmanıza yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinde bulunan haber siteleri, video paylaşım siteleri ya da bloglar ile doğrudan erişim imkânı sağlayarak, çok yüksek bir alanda reklam verme şansını düşük maliyet ile birleştirecektir.

                Reklamcılığın altın kuralı olan dikkat çekme yöntemini çok daha etkili uygulayabileceğiniz uygulama sayesinde, firmanıza yeni müşteriler katabilir, farkındalığı arttırabilir ve satış rakamlarınızı kolayca katlayabilirsiniz. Kalitereklam bu amaçla, iki farklı teknik uygular; ya geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla genel bir reklam ağı oluşturur ya da anahtar kelime kullanımına dayalı, daha küçük ama firmanızla daha uygun alanlara reklam sağlayarak, yüksek başarı hedefini gerçekleştirir. Bu detaylı reklam sunumları için, insanların alışkanlıkları, yaş ve cinsiyet grupları, benzer içerikte kullanıcılar gibi pek çok veriden yararlanırız. Böylece, geleneksel internet reklamcılık tekniklerine oranla, çok daha dinamik ve yüksek başarı hedefine uygun reklam faaliyetleri gerçekleştiririz. 

Google Adwords Yeniden Pazarlama

                İnternet reklamcılığı alanında en yeni ve en etkili tekniklerden birisi olan Yeniden Pazarlama tekniği, sonuç odaklı bir reklamcılık faaliyetidir. Google üzerinden girmiş olduğunuz reklam uygulamalarında, firmanızın ismini gören herkes sizden alışveriş yapmayacaktır.  Bu teknik sayesinde, sitenize gelmiş olan, firmanızı tanımış kullanıcılara tekrar kendinizi hatırlatma olanağı bulursunuz. Geri dönüşlerde, satış oranları daha da yükselmektedir.

                Kalitereklam Yeniden Pazarlama uygulamaları ile firmanız ile bir kez iletişim kuran kullanıcıların, alışkanlıkları tespit edilir ve Google içerisinde, onlara uygun reklam uygulamaları ile firmanızın yeniden tanıtımı sağlanır. Böylece, kullanıcıların akıllarında daha çok yer eden firmanızın, satış yüzdeleri arttırılmaktadır. Bu uygulama sayesinde, firmanız ile internet üzerinden iletişime geçmiş ancak firmanızdan satın alma işlemini gerçekleştirmemiş kullanıcılar üzerinde, 100 kişiden 84 ünü kapsayan ortalamalara kadar başarılı satış işlemleri gerçekleştirilmiş olur.

Google Adwords Mobil Reklam

               Mobil teknolojilerin kullanımı gün geçtikçe artan bir orana sahiptir (telefon, tablet gibi) Özellikle ülkemizde, bu uygulamaların kullanımı çok daha yüksek bir hızla yükselmektedir. Mobil teknolojilerin ilk yıllarda kullanım oranı %10 seviyesindeyken, günümüzde bu oran genel kullanıcıların %70 i kadar bir orana yükselmiştir. Yani her 10 kullanıcıdan 7si, cebinde ya da çantasında cep telefonu veya tablet taşımaktadır. Özellikle akıllı telefonların ve yeni işletim sistemlerinin gelişmesiyle birlikte, bu cihazlardan internete girme oranı da oldukça yükselmiştir. İşte bu noktada, Google Adwords Mobil Reklam uygulamaları devreye girmektedir. Nasıl mı?

                Mobil cihazlar ile internete girenlerin oranı oldukça yüksek olmaktadır. Bu kullanıcılar arasında, büyük bir çoğunluk mobil cihazların ekranında beliren reklamların farkına varmaktadır ve bu reklamlar, kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Yani mobil cihazlara sunulan reklam faaliyetleri büyük bir başarı oranı yakalamaktadır. Google Adwords Mobil Reklam uygulamaları, reklamcılığın en önemli kriteri olan tanınırlık ve akılda kalma gibi yöntemleri başarıyla uygulamaktadır. Gün içerisinde onlarca kez internete giren mobil cihaz kullanıcıları, her seferinde firmanızın reklamları ile karşılaşır ve firmanızın bilinirliği artar.

                Oldukça ekonomik ve yüksek başarı yüzdesine sahip bu uygulamalardan, kurumsal firmanızın yararlanmasını sağlayarak, insanların günün her saatinde, her yerde firmanızın adı ve logosu ile karşılaşmalarını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Google Adwords Youtube Reklam

                İnternetin reklamcılık alanında ki gücü yadsınamaz boyutlara erişmiş durumdadır. Kolay geri dönüş, büyük kitlelere erişim şansı, ölçülebilirliğin daha kolay olması ve sürekli kendisini yenileyen yapısı sayesinde kurumsal firmalar açısından çok daha tercih edilir duruma gelmiştir. Dünyanın önde gelen sitelerinden birisi olan Youtube, internet reklamcılığında görselliğin gücünü kullanmaya açık bir alandır.

                Google Adwords Youtube Reklam uygulamaları sayesinde, dünyanın en çok kullanılan video paylaşım sitesinde, görsel reklamlarınız yayınlanır ve görselliğin gücü sayesinde kurumsal firmanızın hedeflerini ve hizmetlerini çok daha akılda kalıcı bir şekilde tanıtabilirsiniz.

                Kalite reklam Youtube reklamları sayesinde değişen, gelişen ve dinamik reklamcılığın adresi olan internet reklamcılığını etkin kullanarak görsel reklamlar ile diğer firmalara kolayca fark atabileceksiniz.

KAPAT
444 77 48
»  Anasayfa
»  Hakkımızda
»  Hizmetlerimiz
»  Paketlerimiz
»  Referanslar
»  Bize Ulaşın
»  İade Şartları
»  Satış Sözleşmesi
»  Gizlilik Sözleşmesi
»  Hesabıma Kredi Yükle